Logo

Szkoła Podstawowa

imienia Anieli hrabiny Potulickiej

w Wojnowie


Budynek szkoły

Aktualności

Ilosc otwierania:479
Sierpień
27
2020

Informacje dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych i zerówki w roku szkolnym 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, w najbliższym czasie nie odbędzie się spotkanie z wychowawcą, dotyczące organizacji przyszłego roku szkolnego.

Informacje ogólne:

- Przedszkole otwarte jest od 6:30 do 16:30. Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 8:15.
- Nieobecność dziecka w przedszkolu zgłaszamy dzień wcześniej lub najpóźniej do godziny 8.00 w dniu nieobecności telefonicznie bądź przez dziennik elektroniczny. Telefon kontaktowy 792-778-895.
- Rodzice/opiekunowie przyprowadzający dzieci do przedszkola zobowiązani są do posiadania maseczek lub przyłbic oraz zdezynfekowania rąk lub posiadania rękawiczek jednorazowych. Po wejściu do budynku szkoły (“wejście przedszkolne”), rodzice zobowiązani są do poruszania się tylko w wyznaczonej strefie z zachowaniem wymaganego dystansu społecznego.
- Dziecko z przedszkola może odebrać tylko osoba upoważniona.
- Prosimy, aby zgodnie z zaleceniami, dziecko nie przynosiło do przedszkola zabawek i innych niepotrzebnych przedmiotów.
- Dbając o dobro i bezpieczeństwo innych osób do przedszkola może uczęszczać wyłącznie dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

WYPRAWKA DLA DZIECI:

- Ubrania na zmianę - majtki, skarpetki, koszulka, rajstopy, spodnie, bluzka. Zapasowe ubranie wieszamy w szatni, najlepiej w torbie płóciennej lub worku materiałowym podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka. W woreczku mogą znajdować się chusteczki nawilżane.
- Kapcie - spód zapobiegający poślizgowi, możliwie jak najłatwiejsze do zakładania.
- Teczka na gumkę do prac plastycznych.
- Chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe (opakowanie 1x w miesiącu).
- Breloczek do klucza

Każde dziecko w korytarzu posiadać będzie szafkę, w której będzie trzymać swoje rzeczy. Szafki oznaczone będą znaczkiem rozpoznawczym i podpisane imieniem dziecka.

- Butelka wody mineralnej.

Wyprawkę (skompletowaną) prosimy przynieść pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu. Wszystkie powyższe rzeczy powinny być podpisane w widocznym miejscu.

Do 30 września jest możliwość dobrowolnego ubezpieczenia dziecka, do wyboru: za 38zł (suma ubezpieczenia 16000zł) lub 48zł (suma ubezpieczenia 20000zł). Szczegółowe informacje znajdują się na stronie szkoły www.wojnowo.edu.pl w zakładce “ubezpieczenie”.

W roku szkolnym 2020/2021 dzieci będą pracować na pakiecie edukacyjnym wydawnictwa Mac Edukacja “Odkrywam siebie. Złota kolekcja”. Będzie możliwość kupna książek u przedstawiciela wydawnictwa w cenie promocyjnej (poziom A+ 85zł, poziom BB+ 125zł). Pakiety zostały zamówione dla wszystkich grup przedszkolnych. Zestawy można kupić również we własnym zakresie.

Grupy:

- OP1 “Jeżyki” - dzieci 3,4-letnie - wychowawca: Anna Konstantynowicz
e-mail: anna-konstantynowicz@wp.pl
Pakiet edukacyjny: “Odkrywam siebie. Złota kolekcja” - poziom A+

- OP2 “Wiewiórki” - dzieci 4,5-letnie – wychowawca: Ewelina Bryl
e-mail: ewelinaaa.bryl@gmail.com
Pakiet edukacyjny: “Odkrywam siebie. Złota kolekcja” - poziom BB+

- Zerówka - wychowawca: Małgorzata Laskowska

Pakiet edukacyjny: “Odkrywam siebie. Złota kolekcja” - poziom BB+

W razie wątpliwości, pytania prosimy kierować poprzez dziennik elektroniczny lub e-mail.


© Copyright 2015 Szkoła Podstawowa im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie