Logo

Szkoła Podstawowa

imienia Anieli hrabiny Potulickiej

w Wojnowie


Budynek szkoły

Aktualności

Ilosc otwierania:351
Czerwiec
22
2017

Godny naśladowania

MATEUSZA SOBOCIŃSKIEGO bez wątpienia można nazwać OMNIBUSEM. Uczeń klasy 6a wyróżnia się nieprzeciętną obowiązkowością, swoje zdolności i talenty popiera systematyczną pracą. Chłopiec jest inteligentny, ma wszechstronne zainteresowania, a jego wiedza wykracza poza program nauczania.
Te wszystkie talenty Mateusz udowodnił biorąc udział w konkursach. Uczeń został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Polskiego oraz zakwalifikował się do etapu rejonowego z języka angielskiego. Doszedł również do półfinału konkursu „English is everywhere” oraz drugiego etapu międzyszkolnego konkursu czytelniczego „Czytam, więc jestem” (rozstrzygnięcie w nowym roku szkolnym). Reprezentował również szkołę w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej i XIII Gminnej Corridzie Ortograficznej. Wziął również udział w szkolnych konkursach przeprowadzonych z okazji: Dnia Języka Ojczystego i Dnia Patronki.
Mateusz jest również bardzo koleżeński i miły. Angażuje się w życie klasy. Wyróżnia się bardzo wysoką kulturą osobistą. Jego postawa jest godna naśladowania.
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!
Ma


GALERIA© Copyright 2015 Zespół Szkół im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie