Logo

Szkoła Podstawowa

imienia Anieli hrabiny Potulickiej

w Wojnowie


Budynek szkoły

NASZE SUKCESY

Rok szkolny 2016/2017

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Sport dla wszystkich, Recykling dla każdego”
    wyróżnienie: Sandra Jankowska kl. IIIb
  • XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jestem bezpieczny na drodze"
    wyróżnienie: Julia Rajewska, Sebastian Bukolt, Tomasz Rejment
  • "Anielski konkurs plastyczno-literacki"
    I m-sce Szymon Biniakowski kl. IIa
    II m- sce Weronika Nowak kl. IIb
    III m- sce Bartosz Kminikowski kl. IIIb
  • Szkolny konkurs plastycznym "Europejska kartka świąteczna”
    wyróżnienie: Krzysztof Pudrzyński kl. IIIb
  • Regionalny Konkurs Plastycznym "Mój przyjaciel - MIŚ" –
    III m- sce Zuzanna Lipskiea, Laura Mądraszewska, Zuzanna Mądraszewska, Karolina Mazurkiewicz, Hubert Jędrzejczak – kl. III b
    wyróżnienia: Emilia Szymochy, Wojciech Sitarek, Kamil Zakurzewski, Mikołaj Szandała, Mariusz Gamelski, Krzysztof Pudrzyński – kl. IIIb
    wyróżnienie: Malwina Piwowar, Jagoda Manys, Oliwia Nowak – kl. IIa
  • Szkolny konkurs plastyczny "Rywalizacja na obrazy" w ramach projektu BEZPIECZNI TU I TAM – I m-sce Bartosz Kminikowski kl. IIIb
    wyróżnienie: SebastianBukolt kl. IIIb i Hubert Jedrzejczak kl. IIIb, Julia Rajewska kl. IIIb, Kamil Zakurzewski kl. IIIb , Marcin Zakurzewski kl. IIa, Adam Zieliński kl. IIa
  • Szkolny konkurs plastyczny "Razem dla pokoju"
    I m- sce Weronika Nowak kl. 2b,
    III m-sce Julia Rajewska kl. IIIb i Huberta Jędrzejczak kl. IIIb
  • Szkolny konkurs literacki "Rywalizacja na słowa" w ramach projektu BEZPIECZNI TU I TAM
    I m-sce Sebastian Bukolt kl. IIIb
    wyróżnienie: Tomasz Rejment kl. IIIb, Szymon Biniakowski kl. IIa
  • Szkolny konkurs „Logopedyczne grymasy”
    wyróżnienie - Oliwia Nowak kl. IIa, Kornelia Krasulak kl.IIb , Zuzanna Nowicka kl.IIb , Remigiusz Czub kl.Ia, Oliwier Jabłoński kl.Ia
  • VI Gminny Konkurs Logopedyczny
    III miejsce - Oliwia Nowak kl. IIa
  • Kangur Matematyczny
    wyróżnienia - Mateusz Piwowar kl. IIa, Martyna Ciężka kl. IIb i Maja Świderek kl. IIb
  • Szkolny konkurs ,,Bajeczka artykulacyjna”
    I miejsce - Julia Rajewska kl. IIIb
    II miejsce - Zuzanna Brzościkowska kl. IIIb
  • Konkurs poezji ks. Jana Twardowskiego
    I miejsce – Amelia Kulczyk kl. IIa
    II miejsce – Emilia Szymocha, kl. IIIb
    III miejsce – Jakub jabłoński – kl. IIIb
  • Szkolny konkurs literacki "Za co Aniela hr. Potulicka mogłaby otrzymać Nagrodę Nobla?"
    I miejsce - Sebastian Bukolt kl. IIIb
  • Gminny Konkurs Recytatorski
    II miejsce - Amelia Kulczyk kl. IIa
  • Wielka Liga Czytelników
    II miejsce w powiecie - Szymon Biniakowski kl. IIa, Adam Zieliński kl. IIa, Jakub Gonciarz kl. IIIa
  • Roczny konkurs czytelnictwa
    I miejsce – kl. IIa
    II miejsce – kl.IIIb
    III miejsce klasa IIb
  • Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej
    I miejsce - Oliwia Bodeńko, Julia Płóciennik, Maja Szczepaniak kl. IIIa
    II miejsce -Martyna Borowska, Zuzanna Brzościkowska, Sandra Jankowska kl. IIIb
    III miejsce - Hubert Buller, Jakub Gonciarz kl. IIIa, Jakub Jabłoński kl. IIIb
  • Gminna Olimpiada Matematyczna
    II miejsce Zuzanna Piwowar kl. IIIa
    III miejsce - Jakub Jabloński kl. IIIb
  • Mistrz języka angielskiego, czyli Master of English
    kl. Ia - Oliwier Wąs
    kl.IIa - Szymon Biniakowski, Lena Horoszczuk
    kl. IIb - Zuzanna Nowicka, Weronika Nowak
    kl. IIIa - Oliwia Sikorska, Maja Szczepaniak, Fabian Rutkowski
    kl. IIIb - Zuzanna Brzościkowska, Bartosz Kminikowski, Kamil Zakurzewski

Rok szkolny 2015/2016

  • „Tydzień Dobrego Chleba i Zdrowego Stylu Życia w Szkole 2015”
    • wykonanie mandali z nasion
    I miejsce - Maja Świderek kl. 1a
    II miejsce - Bartłomiej Guziołek kl. 1a
    III miejsce - Grzegorz Słomian kl. 3a i Jakub Gonciarz kl. 2a
    wyróżnienia:
    Sebastian Bukolt kl. 2b, Oliwia Chabowska kl. 1a, Eliza Drzewiecka kl. 2a, Mariusz Kozioł kl. 1a, Malwina Piwowar kl. 1a, Mateusz Piwowar kl. 1a, Zuzanna Piwowar kl. 2a, Martyna Pierzyna kl. 3 i Oliwia Walenczykowska kl. 2b.
    • przepis na zdrowy chleb
    wyróżnienie: Szymon Biniakowski z kl. 1a
  • Logopedyczny konkurs plastyczny „Logopedyczna głoska”
    I miejsce - Adrain Buller kl. 2b
    II miejsce – Jakub Jabłoński kl. 2b
    III miejsce – Antonina Horoszczuk kl. 1a
    wyróżnienia:
    Wiktor Michalski kl. 1a, Malwina Piwowar kl. 1a, Mateusz Piwowar kl. 1a, Krystian Lackowski kl. 1b, Julia Rajewska kl. 2b, Bartek Kminikowski kl. 2b, Bartek Szpojda kl. 3a
  • Konkurs plastyczny na najbardziej pomysłową zabawkę zbudowaną z darów jesieni
    I miejsce – Szymon Biniakowski, kl. 1a
    II miejsce – Zuzanna Piwowar, kl. 2a
    III miejsce – Malwina Piwowar i Mateusz Piwowar, kl. 1a
    wyróżnienia:
    Adam Zieliński, kl. 1a, Piotr Witkowski, kl. 3a, Bartosz Lorek, kl. 1a, Bartosz Szpojda, kl. 2
  • Konkurs na najpiękniejszy różaniec
    I miejsce: Jakub Gonciarz kl. 2a
    II miejsce: Emilia Czajka kl. 2a
    III miejsce: Maja Szczepaniak kl. 2a
    wyróżnienia:
    Weronika Nowak kl. 1b, Hubert Buller kl. 2a, Jakub Bonikowski kl. 3a
  • Konkurs plastyczny „Tacy sami – każdy inny” - w kategorii klas 1-3 zwyciężyła kl. 1a
  • Konkurs „Znaczki na misje” - zwyciężyła kl. 3a
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „Kolorowy Świat Misiowy”
    I miejsce - grupa uczniów kl. 1b w składzie: Martyna Ciężka, Kornelia Krasulak, Maciej Mosiński i Aleks Podolski
  • „Jesteśmy bezpieczni na drodze” – konkurs plastyczny
    kategoria prace plastyczne:
    I miejsce - Magdalena Nabiałkowska kl. 3a
    prace plastyczne - przestrzenne:
    II miejsce - Maja Świderek kl. 1a
    wyróżnienia:
    Antonina Sarnowska kl. 3a, Mariusz Kozioł kl. 1a, Julia Rajewska kl. 2b
  • Mikołajkowy Turniej Superfarmera
    I miejsce - Paulina Wiśniewska kl. 3a
    III miejsce - Hubert Buller kl. 2a
  • Konkurs na logo i nazwę dla Szkolnego Klubu Gier Planszowych - wygrał pomysł Huberta Bullera z kl. IIa
  • Gminny Konkurs Recytatorski "Wiersze dla dzieci na cztery pory roku"
    wyróżnienie - Weronika Nowak kl. 1b, Amelia Kulczyk kl. 1a, Maciej Karczewski kl. 2b
  • Powiatowe eliminacje Turnieju Recytatorskiego „Słowo Źródłem Inspiracji”
    II miejsce – Emilia Szymocha kl. 2b,
    wyróżnienie Amelia Kulczyk kl. 1a
  • Konkurs logopedyczno – recytatorski „Szumią szuwary”
    I miejsce- Szymon Biniakowski kl. 1a,
    II miejsce - Wiktor Michalski kl. 1a,
    III miejsce Aleks Podolski kl. 1b,
    wyróżnienie - Bartłomiej Guziołek kl. 1a, Filip Faleńczyk kl. 1b
  • „Konkurs recytatorski poezji ks. J. Twardowskiego”
    I miejsce – Amelia Kulczyk kl. Ia i Weronika Nowak kl. Ib,
    II miejsce – Magdalena Nabiałkowska kl. III i Adam Zieliński kl. Ia,
    III miejsce – Nikodem Gawrych kl. IIa, Kamil Zakurzewski kl. IIb
  • „Gminny konkurs na ozdobę wielkanocną”
    I miejsce Malwina Piwowar kl. 1a, Maja Świderek kl. 1b, Jakub Gonciarz kl. 2a
  • Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel z kosmosu"
    III miejsce Weronika Nowak kl. 1b
  • Międzynarodowy konkurs „Kangur matematyczny”
    wyróżnienie - Jakub Jabłoński kl. 2b
  • Projekt Nasza Mała Biblioteka
    - Wyróżnienie - M. Nabiałkowska ,M. Pierzyna kl. 3 - za Mapę Strasznego Gąszczu,
    - Wyróżnienie dla kl. 3 za konkurs „Poznajemy Litwę, Polskę, Słowenię” oraz za napisanie dziennika pokładowego parowca,
    - Wyróżnienie dla J. Jabłońskiego, A. Bullera i O. Rosenau kl.2b w konkursie ilustratorskim
    - 2 wyróżnienia za działania dla klasy 2b
  • Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy
    I miejsce - A. Sarnowska, B. Szpojda, P. Szmulewicz kl. 3
  • Gminna Olimpiada Matematyczna
    II miejsce - P. Szmulewicz kl.3
  • V Gminny Konkurs Logopedyczny
    II miejsce - Jakub Jabłońskiego kl. 2b
  • Wielka Liga Czytelnicza - szkołę reprezentował B. Szpojda kl. 3
  • Zakładka do książki religijnej - II miejsce - N.Krzekowska kl.3
  • Międzyklasowy konkurs na największą liczbę znaczków pocztowych dla misjonarzy
    I miejsce - kl. 3

Rok szkolny 2014/2015

  • XXI Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Jestem bezpieczny na drodze”
    Wyróżnienie - Maja Żakowska kl. III i Magdalena Nabiałkowska kl. I
  • „Wybierz zrównoważony styl życia” - konkurs plastyczny
    I miejsce Anna Nabiałkowska kl.II, Filip Mikołajczak kl. III
    II miejsce Antoni Czajka kl. I
    III miejsce Jakub Zięba kl. III.
  • „Spotkanie z kulturą” – konkurs plastyczny
    I miejsce Maja Żakowska kl. III
    II miejsce Amelia Bawoł kl. I
  • „Anielski konkurs plastyczny”
    I miejsce - Oliwia Jarosz kl. II
    II miejsce – Krzysztof Sergot kl. III
    III miejsce Magdalena Nabiałkowska kl. I
  • IV Misyjny Konkurs Bożonarodzeniowy pod hasłem “Jesteśmy światłością świata – mój szkolny kolega z Wenezueli” – kategoria kartka świąteczna
    Wyróżnienie - Anna Nabiałkowska kl. II
  • „Konkurs recytatorski poezji ks. J. Twardowskiego”
    I miejsce – Natalia Bogoczyńska kl. II, Jakub Zięba kl. III
    II miejsce – Magdalena Nabiałkowska kl. I, Oliwia Podlaska kl. II
    III miejsce – Piotr Witkowski kl. I, Julia Szulc kl. III
  • „Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej”
    I miejsce – Paulina Jurkieicz kl. III, Anna Nowagiel kl. I
  • Międzyszkolny konkurs literacki pt. „Mruczanka dla kota”
    I miejsce – Anna Nabiałkowska kl. II
    II miejsce – Emilka Materka kl. II
  • Międzyszkolny konkurs fotograficzny pt. „Kocie inspiracje”
    II miejsce – Jakub Bodeńko kl. III
  • Logopedyczny Konkurs Recytatorski „Szumią Szuwary”
    I miejsce – Natalia Podlaska kl. II
    II miejsce – Mateusz Sobociński kl. III
    III miejsce – Julia Wiśniewska kl. III
  • Szkolny konkurs recytatorski
    I miejsce – Anna Nabiałkowska kl. II, Borys Gutowski kl. II, Krzysztof Sergot kl. III
  • Krajeńskie Igrzyska Sportowe klas 1-3
    III miejsce - drużyna w składzie: Nadia Krzemkowska kl. I, Jakub Łączkowski kl. I, Natalia Bogoczyńska kl. II, Sebastian Adamczyk kl. II, Julia Szulc kl. III, Jakub Bodeńko kl. III
  • Międzyszkolny konkurs „Master of English Spelling”, czyli „Mistrz literowania”
    I miejsce Filip Mikołajczak kl. III
  • Turniej Słowa „Słowo źródłem inspiracji” – eliminacje powiatowe
    III miejsce – Borys Gutowski kl. II,
    Wyróżnienie – Krzysztof Sergot kl. III
  • Konkurs plastyczny na europejską kartkę świąteczną
    I miejsce – Weronika Guziołek kl. II
    II miejsce – Filip Mikołajczaj kl. III
    III miejsce – Magdalena Nabiałkowska kl. I
    Wyróznienie – Natalia Nagaj kl. II
  • Konkurs plastyczny „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”
    I miejsce – Oliwia Jarosz kl. II
    II miejsce – Anna Nabiałkowska kl. II
    III miejsce – Julia Maciejewska kl. III
    III Gminny Konkurs Logopedyczny
    II miejsce – Natalia Nagaj kl. II
    III miejsce – Julia Wiśniewska kl. III
    Wyróznienie – Grzegorz Słomian kl. I
  • Leksykalny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1-3
    I miejsce – Piotr Rolirad kl. II, Filip Mikołajczak kl. III
    II miejsce – Anna Nabiałkowska kl. II, Jakub Zięba kl. III
    III miejsce – Emilia Materka kl II, Jakub Bodeńko kl. III
    Wyróznienie – Magdalena Nabiałkowska kl. I, Antoni Czajka kl. I
  • Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „Ekoludek”
    II miejsce drużyna kl. III w składzie: Zuzanna Kolano, Jakub Bodeńko, Jakub Zięba
  • Gminny Wiosenny Konkurs Recytatorski o Pióro Wójta
    II miejsce - Weronika Guziołek kl. II
  • Gminna Olimpiada Matematyczna
    III miejsce – Krzysztof Sergot kl. III
  • Konkurs na „lepieje” o książce i czytaniu
    I miejsce – Anna Nabiałkowska kl. II
    II miejsce – Piotr Rolirad kl. II
    III miejsce – Natalia Podlaska kl II i Zuzanna Kolano kl. III
  • Szkolny konkurs plastyczny na plakat promujący aktywny tryb życia „Sport to zdrowie”
    I miejsce – Maja Żakowska kl. III II miejsce – Julia Szulc III
    III miejsce – Aleksandra Węglarz kl. III
  • Szkolny konkurs sportowy dla uczniów klas 1-3
    I miejsce – Emilia Materka kl. II
    II miejsce – Kacper Gutkowski kl. II
    III miejsce – Julia Szulc III
  • Czytelnik Roku 2014 II miejsce – Monika Węglarz kl. II




© Copyright 2015 Zespół Szkół im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie