Logo

Szkoła Podstawowa

imienia Anieli hrabiny Potulickiej

w Wojnowie


Budynek szkoły

Nasze Sukcesy

Laureaci konkursów przedmiotowych
2016 Alicja Oboz Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Matylda Wyciszkiewicz Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Natalia Kucharska Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
2015 Tatiana Czyż Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
2014 Julia Rogóż Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
Ilona Kocięcka Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
Katarzyna Rumińska Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Angielskiego
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
Matylda Wyciszkiewicz Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
Adrianna Szmulewicz Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
2013 Daniel Grzanka Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
Matylda Wyciszkiewicz Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego
2012 Adrianna Szmulewicz Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Natalia Górniewska Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Matylda Wyciszkiewicz Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Daniel Grzanka Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
2010 Alicja Kucharska Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Piotr Wyciszkiewicz Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Daniel Grzanka Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Agata Szpojda Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od Cedyni do Orszy”
Tomasz Nowak Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
2009 Alicja Kucharska Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Piotr Wyciszkiewicz Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
2007 Alicja Kucharska Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
Tomasz Nowak Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
Piotr Wyciszkiewicz Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki


STYPENDIUM PREMIERA

14 listopada 2013 r. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych otrzymali z rąk Wojewody Ewy Mes stypendia Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska na rok szkolny 2013/2014 za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013. Wyróżnionych zostało 226 uczniów z województwa kujawsko - pomorskiego, w tym 44 z bydgoskich szkół.
_____Jesteśmy dumni, że wśród nich znalazła się ALICJA KACZMAR, absolwentka Zespołu Szkół im. Anieli hrabiny Potulickiej w Wojnowie. Obecnie Alicja jest uczennicą IV klasy Prywatnego Technikum Informatycznego "Przyszłość" w Bydgoszczy.
_____Wśród stypendystów znalazł się również absolwent naszej szkoły, obecnie uczeń IV klasy Technikum Informatycznego przy ZSZ w Koronowie, tegoroczny maturzysta FILIP RUPRICH. Filip już po raz drugi zdobył tytuł najlepszego ucznia tej szkoły.
Alicji i Filipowi serdecznie gratulujemy i życzymy równie znakomitych wyników na egzaminach maturalnych i zawodowych.


  • Inne sukcesy

Osiągnięcia plastyczne

Rok 2013/14

  • Wyróżnienie dla Magdaleny Nabiałkowskiej w XXI Powiatowym Konkursie Plastycznym pn. "Jestem bezpieczny na drodze".
  • Wyróżnienie dla Mai Żakowskiej w XXI Powiatowym Konkursie Plastycznym pn. "Jestem bezpieczny na drodze".

Osiągnięcia muzyczne

Rok 2012

  • I miejsce chóru gimnazjalnego w IV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Nakle n/Notecią (kategoria: chóry i zespoły gimnazjalne)
  • I miejsce Agaty Wach w IV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Nakle n/Notecią (kategoria: soliści gimnazjum)
  • Grand Prix dla chóru gimnazjalnego w Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich (kategoria: gimnazjum)

Rok 2011

  • I miejsce chóru gimnazjalnego w VI Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych w Mroczy (kategoria: zespoły wokalne)
  • I miejsce chóru gimnazjalnego w Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich (kategoria: gimnazjum)
  • I miejsce dla uczniów SP w Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich (kategoria: szkoły podstawowe kl. I-III)
  • II miejsce chóru gimnazjalnego w III Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Nakle n/Notecią (kategoria: chóry i zespoły gimnazjalne)

Rok 2010

  • I miejsce chóru gimnazjalnego w V Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych w Mroczy (kategoria: zespoły wokalne)
  • II miejsce chóru gimnazjalnego w Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich (kategoria: gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne)
  • I miejsce w gminnym konkursie pieśni patriotycznej - Marika Trela


Osiągnięcia polonistyczne

Rok szkolny 2011/2012

  • Natalia Bonikowska - III miejsce w konkursie recytatorskim Strofka – etap gminny
  • Natalia Bonikowska - II miejsce w konkursie recytatorskim O pióro wójta gminy Sicienko
  • Monika Andrysiak – II miejsce w VIII Gminnej Corridzie Ortograficznej (szkoły podstawowe)
  • Oliwia Brzościkowska - wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim Strofka
  • Alicja Oboz - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Rok szkolny 2010/2011

  • Dorota Szpojda – II miejsce w konkursie recytatorskim O pióro wójta gminy Sicienko
  • Dorota Szpojda - II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim
  • Maciej Możdżeń - I miejsce w gminnym konkursie ortograficznym dla klas 2-3
  • Katarzyna Rumińska -I miejsce w VII Gminnej Corridzie Ortograficznej (szkoły podstawowe)

Rok szkolny 2009/2010

  • Katarzyna Rumińska oraz Angelika Pawłowska – III miejsce w VI Gminnej Corridzie Ortograficznej (szkoły podstawowe)


Osiągnięcia matematyczne

Rok szkolny 2010/2011

  • Maciej Możdżeń - I miejsce w gminnym konkursie matematycznym klas 3
  • Julia Rogóż - II miejsce w gminnym konkursie matematycznym klas 3
  • Ilona Kocięcka - III miejsce w gminnym konkursie matematycznym klas 3
  • Adrianna Szmulewicz - I miejsce w gminnym konkursie matematycznym klas 5

Rok szkolny 2011/2012

  • Monika Andrysiak - zaliczenie II etapu OLIMPIADY LOGICZNO-MATEMATYCZNEJ
  • Adrianna Szmulewicz - laureatka Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2012
  • Adrianna Szmulewicz - I miejsce w gminnym konkursie matematycznym klas 6
  • Matylda Wyciszkiewicz - II miejsce w gminnym konkursie matematycznym klas 5

Osiągnięcia plastyczne

Rok szkolny 2011/2012

  • Jakub Bodeńko - II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Inwazja aniołów"
  • Małgorzata Zubrycka - III miejsce w etapie wojewódzkim II Ogólnopolskiego Konkursu pt.: „Bezpiecznie na wsi – czy upadek to przypadek?”
  • Oliwia Brzościkowska - I miejsce w konkursie plastyczno-logopedycznym „Ukryj trudną głoskę na obrazku”

Osiągnięcia przyrodnicze

Rok szkolny 2011/2012

  • Julia Drzewiecka, Klaudia Kminikowska i Kajetan Chudzyński - III miejsce w VII Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „Ekoludek” dla klas III SP w Szkole Podstawowej w Strzelewie
  • Szymon Kochański, Julia Rogóż, Alicja Prętka, Maciej Możdżeń - III miejsce w konkursie gminnym „Żyjmy w zgodzie z przyrodą” zorganizowanym przez ZS w Sicienku

Osiągnięcia z języka angielskiego

Rok szkolny 2011/2012

  • Zespół ze szkoły w Wojnowie w składzie: Ilona Kocięcka, Julia Rogóż, Maciej Możdżeń oraz Natalia Górniewska - III miejsce w I Gminnym Kulturoznawczym Konkursie Języka Angielskiego w Sicienku

Osiągnięcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Rok szkolny 2010/2011

  • III miejsce w V ogólnopolskim i X miejskim konkursie „Ratujemy życie” dla uczniów szkół podstawowych (skład drużyny:Julia Cyrankiewicz, Sebastian Giersz i Aneta Tlock)

Rok szkolny 2011/2012

  • Finaliści VI ogólnopolskiego i XI miejskiego konkursu „Ratujemy życie” dla uczniów szkół podstawowych (skład drużyny:Adrianna Szmulewicz, Mateusz Manys, Barbara Wiśniewska)
  • Finaliści turnieju „Jestem bezpieczny- umiem pomagać innym” dla uczniów kl. IV- VI Miasta Bydgoszczy i Powiatu Bydgoskiego

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2012/2013

  • Gimnazjum - VI miejsce w Finale Gimnazjady w Piłce Nożnej dziewcząt
  • Gimnazjum - I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt
  • Gimnazjum - I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej chłopców

Rok szkolny 2011/2012

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w Unihokeja - gimnazjum chłopcy
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w Unihokeja - gimnazjum dziewczęta
  • I miejsce w półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady - chłopcy
  • I miejsce w półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady - dziewczęta
  • I miejsce w finale w Wojewódzkiej Gimnazjady - chłopcy
  • II miejsce w finale Wojewódzkiej Gimnazjady - dziewczęta
  • III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski juniorów młodszych
  • IV miejsce w półfinale Mistrzostw Polski juniorów młodszych
  • II miejsce w Finale B Mistrzostw Polski juniorów młodszych (8 miejsce w Polsce)
  • X miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie dziewcząt
  • II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej
  • XIII miejsce w Turnieju Piłki Nożnej rocznika 1999
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w Unihokeju - dziewczęta
  • III miejsce w turnieju halowym piłki nożnej chłopców
  • I miejsce w gminnym turnieju piłki nożnej w kategorii chłopców
  • III miejsce w turnieju piłki nożnej w chłopców klas V-VI
  • II miejsce w gminnym turnieju mini piłki nożnej w kategorii chłopców
  • V miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w katgorii 12-13 lat chłopcy
  • IV miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w katgorii 10-11 lat chłopcy
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych

Rok szkolny 2010/2011

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bygdoskiego w Tenisie Stołowym
  • XIII miejsce w Turnieju Piłki Nożnej rocznika 1999
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w Unihokeja - gimnazjum chłopcy
  • II miejsce w półfinałach wojewódzkiej gimnazjady - chłopcy
  • III miejsce w rozgrywkach o Puchar Marszałka - juniorzy młodsi
  • III miejsce w rozgrywkach o Puchar Marszałka - juniorki młodsze
  • II miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski juniorów młodszych
  • VI miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski juniorów młodszych












© Copyright 2015 Zespół Szkół im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie